Sorular ve Cevaplar

Siparişleriniz öncelikle ilgili departmanımıza iletilerek güncel bekleme listesine eklenir.

Bekleme listesinde sevkiyat süreci, ortalama 2-4 gün arasında değişmektedir. Birçok müşterimiz, siparişi teslim edilmeden ikinci siparişlerini geçerek, bu bekleme sürecini avantaja dönüştürmektedirler.

 

Mücbir sebepler haricindeki teslimat-sevkiyat periyotları aşağıdaki gibidir;

 

İstanbul içi / 300 TL altı siparişler 

Sevkiyat Süresi

 

Siparişi takip eden 2. gün Yurtiçi Kargo özel gıda taşıma anlaşması dahilinde teslimat (Pazar günü istisna)

175 TL üzeri siparişlerin teslimatı, özel soğutuculu araçlarımızla gerçekleştirilmetkedir.

 

İstanbul içi / 300 TL üzeri özel siparişler  

Sevkiyat Süresi

 

Siparişi takip eden 1. gün özel soğutuculu araçlarımızla teslimat (Pazar günü istisna)

 

Türkiye Geneli 300 TL altı siparişler      

Sevkiyat Süresi

 

Siparişi takip eden 2. veya 3. gün Yurtiçi Kargo özel gıda taşıma anlaşması dahilinde sevkiyat (Pazar günü istisna)

*Periyodik teslimat tablosu, 18.01.2018 itibariyle geçerlidir. 

2n14.com Korunmuş Lezzetler markası, 2N14 Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bünyesinde faaliyet göstermektedir. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı iznine tabi olmakla birlikte, gerekli denetimler sonrası verilen İşletme Kayıt Belgesi, ilgili hijyen denetimleri, kalite sertifikasonları, gdo-pestisit-antibiyotik-hormon-toksin analizleri ve bağımsız denetimler ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Ücretsiz kargo seçeneği, 2n14.com alışverişlerinizde, 300 TL üzeri sipariş verildiği takdirde aktif hale gelmektedir. 300 TL üzeri ücretsiz kargo avantajından faydalanılırken, aynı zamanda İstanbul içi özel soğutuculu araç ile teslimat avantajından da yararlanılmaktadır. Bir çok müşterimiz, 300 TL üzeri sipariş vererek kargo ücreti ödemeden ürünlere erişim sağlayabilmektedir.

Ülkemizin en yüksek kapasiteli ve teknolojik açıdan gelişmiş olan laboratuvarlarında yapılan GDO, Hormon, Antibiyotik, Toksin ve Pestisit analizlerimize ait resmi verilere, "Kalite Beyanı" linkimizden ulaşabilirsiniz.

Denetim ve laboratuvar analizlerimizde, dünyanın en saygın ve güvenilir şirketi İsviçre merkezli SGS'yi,

Hijyen denetimlerimizde ve ilgili süreçlerin kontrolünde, alanında dünya markası ISS'i

Sertifikalandırma ve kalite belgelerinde Alman Ulusal Akreditasyon Kurumu DaKKs’dan akredite edilmiş belgelendirme kuruluşlarını,

Sanal pos ve bilgi güvenliği konusunda İş Bankası'nı,

Tüm verilerimizi, kendimize ait sunucularımızda Hollanda merkezli partnerimizi,

Bilgi güvenliği konusunda Comodo firmasını çözüm ortağımız olarak tercih etmekteyiz.

Gıda ürünlerinde kullanılan raf ömrü uzatıcı, koruyucu, katkı gibi kimyasallar 2n14 ürünlerinde bulunamamaktadır. Bu nedenle ürünlerimizin bir çoğunun raf ömürleri olmadığından ve kişiye özel üretim olduklarından, gelen yoğun tekliflere ve ulusal markaların ürünlerimizi satınalma taleplerine rağmen, ürün kalitemizi ve marka çizgimizi koruyabilmek adına, marketlerde yer almıyoruz.

Ürünlerimiz, nitelikleri sebebiyle, ülke genelinde veya büyükşehirlerde yer alan marketlerde satılamayacak miktarlarda üretildiklerinden, sadece kendi müşteri portföyümüze ve genelde referansla gelen müşterilerimize ürün sağlayabilmekteyiz. 

Toprağı, tarlayı, tüketiciye ulaşan son ürünleri, analizler doğrultusunda seçen 2n14 AŞ, ülke genelinde belirlediği standartlardaki üretim alanlarını destekleyerek, sürdürülebilir tarım ilkelerine uygunluk sağlamalarını ve bu şartlarda yetişen mahsülleri paylaşmayı ilke edinmiştir.

Bakiyenizin gözükmenizin 3 sebebi olabilir,

1- Farklı bir ödeme yöntemi seçerek, sonradan başka bir kanaldan ödeme yaptıysanız ve bunu muhasebe departmanımıza bildirmediyseniz. Örnek olarak kapıda kredi kartı ödemesi seçerek, sonradan havale ile ödemenizi yaptıysanız.

2- Muhasebe departmanımızın periyodik ödeme kontrol günlerinin hemen ardından ödeme yaptıysanız. Muhasebemiz belli periyotlarda tarama yaparak sistem üzerinden ödeme tanımlamalarını yaptığından, bu süreç esnasında bakiyeniz açık gözükebilir.

3- Yaptığınız ödemede, fatura tutarınızdan daha eksik bir miktarda ödeme yaptıysanız, ödeme ile bakiyeniz eşleşmediğinden, bakiyeniz açık gözükebilmektedir.

Konu ile ilgili sorularınız için [email protected] adresimizden ilgili birimimize ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimiz, dünya genelinde en saygın otoritelerden biri olan BRC paketleme standartlarında operasyonlarını yürütmektedir. Kullandığımız tüm malzemeler, ülkemizdeki yönetmeliklere ve Avrupa Birliği regulasyonlarına uygun materyallerdir. Aynı zamanda soğuk zincir ürünlerimizdeki hassasiyetimiz, paketleme standartlarımıza da yansımış olup, 48-60 saate kadar dayanıklı strafor kutular, buz aküler ve koruma ambalajlarıyla gönderimlerimiz gerçekleşmektedir.


Fatal error: Call to a member function getLoadedProductCollection() on boolean in /var/www/vhosts/2n14.com/httpdocs/app/code/community/Criteo/OneTag/Block/TagBlock.php on line 224